تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات

عرق بوقناق اصل،عرق بوقناق دربیماری های دیگر،خاصیت عرق بوقناق،روش مصرف عرق بوقناق اصل،بوقناق،عرق بوقن

  چند نکته مهم از فوق تخصص طب سنتی آقای اسکندری:

  چرا درکشوری که انسولین تولید میشود تجویز انسولین توسط پزشک ممنوع میباشد.وفقط درصورتی که بیمار به کما میرود حق تجویز انسولین داده میشودوچرا درکشور ما به آسانی انسولین تجویز میشود..

  چرا،ظرفهای مسی مارا جمع کرده اند و از ظرفهای تفلون که سرطان زاست استفاده میکنیم

  چرادرکشورهای غربی از کود کمپوست وحیوانی استفاده میشود و در کشور ما از کودهای شیمایی که محصولات غیر ارگانیک را تولید کنند، مگر میوه ها نباید به جای درشتی دارای ویتامین و سلامتی برای ما به ارمغان بیاورند نه مریضی و سرطان .

  بیاییم همیشه از میوه ها و مواد غذایی ارگانیک نسبت به طبع و مزاج خود همراه با گروه های خونی استفاده نماییم تا هرگز نیاز به پزشک نداشته باشیم.

  برای تهیه و مصرف صحیح عرق بوقناق دردرمان دیابت و مکمل آن برای نوع1 این بیماری حتما با شماره تلفن های داخل سایت تماس حاصل فرمایید.عرق بوقناق اصل(اسکندری)تنها دارنده سیب سلامت و دارای مجوز بهداشت میباشد.عرق بوقناق اصل و خاصیت عرق بوقناق

  نکته:درموارد و درمان های زیر حتما بامشورت و نظر مشاوران، دستورات و خوراکی هارا استفاده نمایید.

  درمان یبوست از نظرات آقای اسکندری

  یکی ازعامل های مهم در درمان دیابت نداشتن یبوست است

  * ابتدا غذا به وسیله دندان‌ها باید خوب جویده شود و با بزاق دهان خوب مخلوط شود. خوب جویدن و نرم نمودن، اولین گام برای هضم بهتر مواد غذایی در بدن می‌باشد.

  * دوم باید غذا در محیط آرام و به دور از استرس خورده شود و در معده مواد غذایی با شیره معده خوب مخلوط شود. شیره معده ماده‌ای به نام پپسین ترشح نموده و پروتئین‌های درشت مواد غذایی به مواد ساده‌تری تبدیل می‌شود، این کوچک شدن و نرم شدن از یبوست جلوگیری می‌کند.

  در اینجا دستگاه کبدی، ماده صفرا را وارد جهاز هاضمه نموده و در حل کردن مواد چربی مۆثر است. معده در تنظیم غذا، نقش مخزن ذخیره را داراست و تأثیر شیره یا اسید معده در هضم غذا بسیار است.

  * یبوست ممکن است بر اثر کمبود تراوش‌های کبدی و لوزالمعده و روده نیز باشد. برای رفع این عامل، غذاهای سلولزدار مثل آرد سبوس‌دار و سبزی‌های تازه مفید است.

  * ساعات خوردن غذا و منظم خوردن نیز در رفع یبوست مۆثر است.

  * پرخوری و نامرتب خوردن و پر نمودن معده بسیار زیان آور است. استراحت دادن به معده و نخوردن به مدت کوتاه، باعث می‌شود که دستگاه گوارش استراحت نموده و کار خود را خوب انجام دهد.

  * سبزیجات و داروهای گیاهی علاوه بر فعال نمودن معده، در هضم غذا بسیار مفید است.

  * غذاهای پرچرب و شیرینی‌ها و موادی مثل سوسیس و کالباس در هضم غذا مشکل ایجاد می‌کنند.

  * غذایی که مدتی می‌ماند و خوراکی‌هایی که در آن مواد نگه‌دارنده زده باشند، یبوست را تشدید نموده و معده را ضعیف می‌کند.

  برای رفع یبوست

  1- خوردن یک لیوان خاکشیر صبح ناشتا

  2- مخلوط یک فنجان آب کرفس با آب هویج

  3- مخلوط یک قاشق غذاخوری پودر گل سرخ و یک فنجان ماست بدون چربی

  4- خوردن شش عدد زیتون همراه با غذا

  5- مخلوط عرق کاسنی همراه با عسل روزی یک استکان صبح ناشتا

  6- هر روز همراه با غذا سبزی شوید، جعفری، کاهو، گشنیز مصرف شود.

  7- صبحانه کامل خورده شود.

  8- شب غذای سبک میل شود.

  9-خوردن یک لیوان عرق بوقناق

  آلوئه ورا برای رفع یبوست

  مشخصات ظاهری این گیاه، درختچه با برگ‌های ضخیم گوشتی است. در داخل این برگ‌ها مایع ژل‌های ذخیره شده و در مناطق گرم و شرجی رشد می‌کند.

  خواص درمانی این گیاه: آلوئه ورا بهبود دهنده آرتروز، تقویت کننده معده و اثنی‌عشر و روده، برطرف کننده یبوست و سرشار از ویتامین A، B1، B2، B6، B12، C و E می‌باشد. ضد استرس و ضعف اعصاب معده می‌باشد، تقویت کننده سیستم دفاعی بدن بوده و تنظیم کننده هضم غذا و دفع مواد زائد را از روده بسیار آسان می‌کند.

  آب درون برگ گیاه را روزی یک فنجان قبل از غذا هر روز میل کنید.

  گشنیز و رفع یبوست

  این گیاه علفی در تمام مناطق ایران رشد می‌کند. ساقه گیاه کوتاه و نازک و برگ‌های آن بسیار لطیف می‌باشد. تقویت کننده معده و ضد باکتری معده و روده می‌باشد. برای جلوگیری از یبوست روزی 20 گرم سبزی گشنیز را خُرد کرده و میل کنید. برای رفع یبوست روزی یک استکان آب گشنیز صبح ناشتا یا شب موقع خواب با یک قاشق روغن زیتون مصرف شود.

  بادرنجبویه و رفع یبوست

  این گیاه از خانواده نعناع می‌باشد و عطر مخصوص به خود دارد. در مناطق خراسان رشد می‌کند.

  برگ‌های آن پنج‌های بریده و ریز می‌باشد. مانند گشنیز است با این تفاوت که برگ‌های آن پهن‌تر و بریدگی در آن بیشتر است.

  دارای ویتامین‌های A، B و C و تقویت کننده معده و روده می‌باشد و صفرا را از بین می‌برد.

  10 گرم برگ بادرنجبویه را در یک لیوان بجوشانید و با یک قاشق پودر گل سرخ و یک قاشق روغن زیتون یک شربت غلیظ درست کرده و روزی یک استکان میل کنید. یبوست را از بین می‌برد و تقویت کننده دستگاه گوارش می‌باشد.

  کاهو و رفع یبوست

  شکل ظاهری آن دارای برگ‌های پهن و ساقه کوتاه و دارای گل‌های صورتی می‌باشد.

  خواص مهم آن: سرشار از ویتامین‌های K، B و P همراه با مواد معدنی، ید، کلسیم، منیزیم و مواد قندی، سلولز، کمی نشاسته، کلروفیل، آهن، پتاسیم، فسفر و گوگرد می‌باشد.

  کاهو تقویت کننده معده و روده و ضد یبوست است. بهتر است کاهو همراه با روغن زیتون مصرف شود. البته برگ‌های تیره خاصیت بیشتری دارد. کاهو همراه با آب لیمو تازه و روغن زیتون مفید است.

  ...................................................................................................................................

  مضرات نان های سفید مخصوصا برای افراد دیابتی توصیه نمی شود.

  نان سفید تهیه شده ازگندم ، به دلیل دارا بودن گلوتنبرای افرادی که به گلوتن حساسیت دارند مضر است. گندم نیز ماده ای چندان مفید نیست. یک جایگزین مناسب و مغذی برای نان،جودوسراست که خواص بی شمار آن را می توانید در مقالات زیر مطالعه کنید.

  در ادامه ی مطلب به چند دلیل که با توجه به آن ها، بهتر است مصرف نان را کاهش دهیم، می پردازیم.

  فاقد ارزش غذایی

  با تصفیه آرد سفید وتهیه نان،فیبروپروتیینآن از بین می رود. در نتیجه نان حاصل شده، ارزش غذایی چندانی نخواهد داشت.

  افزایش قند خون

  از آن جا که نان سفید هیچ گونه فیبر و پروتئینی ندارد، به سرعت جذب بدن شده و موجب افزایش ناگهانی قند خونمی شود. به این ترتیب نمی تواند مدت زیادی فرد را سیر نگه دارد.

  اما جو دوسر تنها غله ای است که به آرامی به ماهیچه ها سوخت رسانی کرده، و به مدت طولانی شما را سیر نگه می دارد.

  دیابت نوع 2

  هنگامی که سطح قند خون افزایش می یابد، انسولین بیشتری نسبت به حالت عادی در خون ترشح می شود. 

  وقتی که این امر به طور مکرر تکرار شود، سلول ها در برابر انسولین، از خود مقاومت نشان می دهند، و انسولین بیشتری خواهند طلبید.

  در نتیجه به تدریج کنترل قند خون دشوار تر می شود و این امر موجب بروزقند خون می شود.

  سعی کنید از غلاتی مانند جو دوسر به جای نان گندم استفاده کنید. جو دوسر برای پیشگیری و کنترل دیابت بسیار مفید است.
  افزایش وزن

  بعد از مصرف کربوهیدرات تصفیه شده، مانند نان سفید، مازاد قند موجود، بخه صورت چربی در بدن  ذخیره می شود.

  البته اگر پس از مصرف این مواد، و به طور مرتب ورزشکنید، این امر اتفاق نمی افتد.

   همچنین با کم شدن میزان قند حاصل از این مواد، بدن به سرعت احساس گرسنگی می کند، در نتیجه میزانکالریبیشتری در طول روز دریافت می شود.
  سبوس جو دوسرعلاوه بر این که جایگزینی مناسب است، موجب کاهش وزن نیز می شود و همچنین خواص بی شماری دارد، و فاقد گلوتن است.
  افسردگی

  نان گندم روی خلق و خوی فرد تأثیر منفی دارد.

  تحقیقات نشان می دهد که مصرف کربوهیدرات تصفیه شده، روی خلق و خوی زنانی که به سنین یائسگیمی رسند نیز تأثیر دارد و موجب احساس افسردگی نان می شود.

  عزیزان توجه داشته باشید که جوبا جو دوسر، و نان جو با نان جو دوسر متفاوت است.
  در ضمن مراقب متقلبینی که نان گندم و جو را به جای نان جو دوسر به فروش می رسانند باشید.
  .....................................................................................................................................
  توصیه مصرف روغن ارگانیک (زیتون)

  همه‌ افرادی که مشتری دائم روغن زیتون هستند کمابیش با خواص آن نیز آشنا هستند. این مطلب بیشتر برای افرادی است که لب به این روغن نمی‌زنند و یا این که تازه شروع به مصرف آن کرده‌اند.
  برای اینکه بدانید چرا باید روغن زیتون بیشتری مصرف کنید با ما همراه باشید
  1. روغن زیتون: ضددرد طبیعی :
  محققان آمریکایی ثابت کرده‌اند که روغن زیتون صد در صد طبیعی دارای خواص ضدالتهابی مشابه ایبوپروفن است. برای همین اگر سردرد شدید و طولانی مدت رهایتان نمی‌کند روغن زیتون بخورید. این خاصیت روغن زیتون مدیون ترکیبات ضدالتهابی آن است.
  برای تسکین دردهای مزمن، روزانه به طور مرتب روغن زیتون مصرف کنید. مصرف این روغن برای تسکین سردرد، دردهای عضلانی و غیره مفید است.
  2. روغن زیتون مفید برای مغز :
  روغن زیتون قدرت درک ذهنی افراد را بالا می‌برد. بر اساس نتایج یک پژوهش ایتالیایی، این خاصیت روغن زیتون به دلیل وجود 80 درصد اسیدهای چرب اشباع نشده ی موجود در آن است.
  اگر می‌خواهید آلزایمر و مشکلات مغزی دیگر را از خود دور کنید به غذاهای روزانه‌تان روغن زیتون اضافه کنید و بازی‌های فکری انجام دهید.
  3. روغن زیتون از ابتلا به پوکی استخوان پیشگیری می‌کند :
  پولیفنول‌های موجود در روغن زیتون مانند هورمون‌های واقعی عمل می‌کنند برای همین باعث تقویت استخوان‌ها می‌شوند. در واقع در جریان هضم غذا پولیفنول های روغن زیتون، کلسیم و ویتامین D را جذب می‌کنند و سپس آن‌ها را به استخوان‌های ما می‌رسانند. برای همین توصیه می‌کنیم زنان بالای 45 سال که بیشتر در معرض پوکی و شکستگی استخوان قرار دارند حتماً از این روغن استفاده کنند.
  در تهیه انواع غذا و برنج از روغن زیتون استفاده کنید و بر روی سالاد هایتان روغن زیتون بریزید تا جایی که می توانید از خواص آن بهره مند شوید.
  4. روغن زیتون باعث دفع راحت می‌شود :
  اگر مشکل هضم غذا و یبوست دارید به سراغ روغن زیتون بروید. روغن زیتون همچنین از تشکیل سنگ کلیه و مثانه جلوگیری می‌کند. بر خلاف روغن پارافین که گاهی برای مقابله با یبوست تجویز می‌شود این روغن جذب ویتامین‌هایی مثل ویتامین A، E، K، D حلال در چربی را کاهش نمی‌دهد.
  اگر دچار یبوست شده‌اید ناشتا یک قاشق غذاخوری روغن زیتون بخورید.
  این روغن نیز مانند روغن‌های دیگر از 100 درصد مواد چرب تشکیل شده است و هر قاشق غذاخوری از آن حاوی 90 کالری است.
  5. آیا روغن زیتون باعث لاغری می‌شود؟
  برخی‌ها معتقدند که روغن زیتون باعث لاغری می‌شود. اما توجه داشته باشید که این روغن نیز مانند روغن‌های دیگر از 100 درصد مواد چرب تشکیل شده است و هر قاشق غذاخوری از آن حاوی 90 کالری است. روغن زیتون زمانی باعث لاغری می‌شود که رژیم غذایی شما سرشار از سبزیجات و ماهی باشد. نباید در مصرف روغن زیتون زیاده روی  کنید طبق وبسایت رسمی شورای بین المللی روغن زیتون در جهان در مادرید اسپانیا روغن زیتون بهترین روغن برای پخت و سرخ کردن است.
  6. روغن زیتون: راز جوانی :
  روغن زیتون پیری سلول‌ها به ویژه سلول‌های پوستی را به تعویق می‌اندازد. می‌پرسید چرا؟ به خاطر اینکه این روغن سرشار از پولی فنول‌ها است. علاوه بر این روغن زیتون حاوی امگا 9 ها نیز است که فعالیت سلول‌ها را بالا می‌برد و از پیری آن‌ها جلوگیری می‌کند.
  لازم است که به همراه روغن زیتون مواد غذایی دیگری مثل روغن گردو و یا ماهی‌های چرب (ماهی آزاد، تن) که سرشار از امگا 3 ها هستند میل کنید. در این صورت خواص ضد پیری آن چند برابر می‌شود.

  7. روغن زیتون ضد سرطان سینه و سرطان پروستات :
  روغن زیتون از ابتلا به سرطان سینه و سرطان پروستات پیشگیری می‌کند. باز هم به دلیل وجود پولیفنول‌های آن. این ترکیبات آنتی اکسیدانی از تشکیل رادیکال‌های آزاد که مسئول ابتلا به سرطان هستند جلوگیری می‌کند. روغن زیتون همچنین سرشار از اسید اولئیک است. نتایج یک پژوهش آمریکایی که در سال 2005 انجام شده است نشان می‌دهد که این اسید چرب با ژن عامل سرطان سینه مبارزه می‌کند.
  8. روغن زیتون ضد کلسترول :
  روغن زیتون میزان کلسترول بد خون LDL را پایین می‌آورد. می‌پرسید چرا؟ به خاطر اینکه سرشار از اسید اولئیک از خانواده‌ی امگا 9 ها است. امگا 9 نقش مهمی در پیشگیری از بیماری‌های قلبی عروقی ایفا می‌کند به خاطر اینکه باعث افزایش میزان کلسترول مفید HDL و کاهش کلسترول بد خون می‌شود.
  توصیه می‌کنیم روغن زیتون را به همراه روغن کلزا، روغن گردو، روغن انگور که سرشار از اسیدهای چرب امگا 3 هستند مصرف کنید. در این صورت خواص ضدکلسترولی آن بیشتر می‌شود.

  9. روغن زیتون برای مقابله فشار خون بالا :
  از آنجایی که روغن زیتون سرشار از پولیفنول است برای همین در مقابله با فشار خون بالا موثر عمل می‌کند. این ترکیبات نمی‌گذارد که چربی‌ها رگ‌های خونی را مسدود کنند. در این صورت رگ‌ها انعطاف بیشتری دارند، خون بهتر جریان پیدا می‌کند و فشار خون تنظیم می‌شود. روغن زیتون همچنین حاوی ویتامین E است که خواص آنتی اکسیدانی‌اش خطر فشار خون بالا را محدودتر می‌کند.
  اگر از فشار خون بالا رنج می‌برید روغن زیتون بیشتری مصرف کنید و همچنین مصرف ماهی‌های چرب را در الویت قرار بدهید.
  .......................................................................................................................................

  مبارزه با دیابت با خوردن عرق بوقناق و مکمل خاص و رعایت گروه خونی در،درمان سریع دیابت

  رژیم غذایی ویژه گروه خون میتواند به طور عالی به همراه استفاده از این داروها به شما کمک کند. اگر شما مبتلا به دیابت هستید مطمئناً می دانید که رژیم غذایی مناسب و،ورزشبسیار مهم میباشند. توصیة من به شما در هنگام پیروی از این رژیم غذایی آن است که مرتباً وضیعت دیابت خود را چک نمایید باپزشک ، زیرا پیروی از این رژیم غذایی می تواند باعث بهبود وضیعت دیابت و در نتیجه نیاز به داروهای کمترتا قطع سریع ترشود.

  نکته :

   هیچ گاه بدون مشورت با پزشک خود از میزان داروهای خود نکاهید. رژیم غذایی ویژه گروه خون شما کمک میکند تا از وزن خود کاسته و میزان توده فعال ماهیچهای را بالا برده و در نتیجه متابولیسمی بهتر داشته باشید. برای بسیاری از پیش دیابتیها و افراد مبتلا به دیابت، کاهش وزن بسیار اهمیت داشته و میتواند در سلامت آنها بسیار مفید واقع شود. بسیاری از بیمارانی که شروع به پیروی از رژیم غذایی مناسب بر اساس گروه خون میکنند به علت پایین آمدن کلسترولو تری گلسیرید متوجه کاهش وزن ناگهانی خود میشوند.

  چه شما مبتلا به دیابت باشید و چه پیش دیابتی ، پیروی از رژیم غذایی مناسب گروه خونتان به شما احساس سلامتی خواهد بخشید . هنگامی که قند خون شما متعادل شود، از انرژی بیشتر و عصبانیتها و پرخاشگریهای کمتر ی برخوردار میشوید و شاید برای اولین بار در طی سالیان دراز احساس نرمال و متعادل بودن را تجربه مینمایید.

  آیا آماده هستید تا شروع کنید ؟ قسمت گروه خونخود را پیدا کرده، و ما به شما نشان میدهیم تا چگونه با استفاده از تغذیه مناسب بر اساس گروه خون خود. برای درمان  سریع تردیابت
   درکنار عرق خالص بوقناق اصل
  لیست برنامه غذایی مناسب برای گروه های خونی
  برای دیدن کامل گروه های خونی به سایت تخصصی ارگانیک اسکندری مراجعه نمایید.
  WWW.ESKANDARYORGANIC.COM
  گروه خونی o
            
              (درصورت نیاز حتما با مشاوران تماس گرفته شود)
  گوشت های سودمند ، مجاز و مضر برای دارندگان گروه خون O

  بسیارسودمند

   گوشت ‌شتر  ، گوشت بره

  سودمند

   دل (گوسفند ) ، گوشت بره،شتر، بوقلمون ،شترمرغ،بلدرچین

  بی اثر : مجاز به مقدار بیشتر

  مرغ (محلی)،  اردک ، بز ، غاز ، باقرقره ، اسب ، شتر مرغ ، کبک ، قرقاول ، کبوتر ، ، جوجه ،

  بی اثر : مجاز به مقدار کم

   ندارد

  مضر

   انواع ‌‌گوشت‌های فرآوری شده مانند کالباس و سوسیس ، بلدرچین ،

   

  ماهی های سودمند ، مجاز و مضر برای دارندگان گروه خون O

  بسیار سودمند

   ماهی روغنی آب های سرد ،

  سودمند

   ماهی خاردار ، اردک ماهی ، حلوا ماهی ، استراوژن ، شمشیرماهی ، ماهی سوف ، صبور ماهی

  بی اثر : مجاز به مقدار بیشتر

   خاویار ، کپور ، شیر ماهی ، ماهی سالمون ، ماهی ساردین ، ماهی آبی ، ماهی خاویار ، خرچنگ ، ماهی روغنی ، ماهی اسقومری ، ماهی ماهی ، شاه ماهی ، طوطی ماهی ، سالمون ، ساردین ، میگو ، حلزون هلیکس پوماتیا ، خورشید ماهی ، قزل آلا ، ماهی تن ، شوریده ، کیلکا ، کفال ، لابستر

  بی اثر : مجاز به مقدار کم

  ماهی سفید

  مضر

   کیلکا دودی ، سالمون دودی ، ، گربه ماهی ،

   

   لبنیات سودمند ، مجاز و مضر برای دارندگان گروه خون O

  بسیار سودمند

   شیر شتر یا دوغ شتر

  سودمند

   روغن تهیه شده از کره محلی حیوانی

  بی اثر : مجاز به مقدار بیشتر

   تخم مرغ محلی ، تخم اردک

  بی اثر : مجاز به مقدار کم

   کره ، پنیر فتا ، پنیر بز ،

  مضر

   پنیر خامه‌ای ، سر شیر ، پنیر چدار ، تخم غاز ، تخم بلدرچین ، پنیر گودا ، بستنی ، شیر بز و گاو ، خامه ترش ، ماست تهیه شده از شیر بز ، ، پنیر آبی ، دوغ ، ، کشک ، کازیین ، کفیر ، پنیر پارمیزان ، پنیر ریکوتا

   

  روغن های سودمند ، مجاز و مضر برای دارندگان گروه خون O

  بسیار سودمند

   روغن زیتون ، روغن  بزرک،روغن سیاه دانه،کنجد

  سودمند

   ندارد

  بی اثر : مجاز به مقدار بیشتر

   روغن بادام ، ، روغن گردو

  بی اثر : مجاز به مقدار کم

   روغن کانولا

  مضر

  ، روغن نارگیل ، روغن پنبه دانه ، روغن گل پامچال  ، روغن گلرنگ ، روغن آفتابگردان ، روغن کرچک ،  ، روغن ذرت ، روغن جوانه گندم

  آجیل‌ ها و دانه‌ های روغنی سودمند ، مجاز و مضر برای دارندگان گروه خون O

  بسیار سودمند

   گردو ، دانه بزرک،توت خشک،انجیر،پسته ،

  سودمند

   تخمه کدو حلوایی،بادام

  بی اثر : مجاز به مقدار بیشتر

   کره بادام و فرآوردههای آن، ماکادامیا ،

  بی اثر : مجاز به مقدار کم

   دانه گلرنگ ، کره کنجد ، کنجد

  مضر

   بادام هندی ، بادام زمینی  ، کره آفتابگردان ، تخمه‌ آفتابگردان ، شاه بلوط ،

   

  لوبیا و حبوبات سودمند ، مجاز و مضر برای دارندگان گروه خون O

  بسیار سودمند

   باقالا زرد ، باقالا سبز،بامیه،

  سودمند

   لوبیا سبز ، لوبیا چشم بلبلی،جو،

   مجاز به مقدار بیشتر

   لوبیا سیاه ، نخود ، ماش ، نخود فرنگی ، لوبیا سویا و کلیه فرآورده های آن ، لوبیا سفید ، لوبیا لیما

  بی اثر : مجاز به مقدار کم

   شیر سویا

  مضر

  انواع عدس ، لوبیا چیتی،

   

  غلات و نشاسته های سودمند ، مجاز و مضر برای دارندگان گروه خون O

  بسیار سودمند

   جودوسر

  سودمند

   نان های بدون گلوتن

  بی اثر : مجاز به مقدار بیشتر

   ندارد

  بی اثر : مجاز به مقدار کم

   گندم سیاه ، ارزن ، برنج ، آرد برنج ، آرد چاودار ، آرد سویا ،

     

  سبزیجات سودمند ، مجاز و مضر برای دارندگان گروه خون O

  بسیار سودمند

   بروکلی ، پیاز ، اسفناج ، برگ چغندر ، سیب زمینی فرنگی،سیر،

  سودمند

  چغندر ، قاصدک ، تربچه ، بامیه ، زردک ، کدو حلوایی ، کلم قمری ، شلغم، کاهو  هویج ، کرفس ، رازیانه ، پیازچه ، برگ تربچه ، موسیر ، کدو سبز  ، مار چوبه ، ساقة بامبو ، فلفل قرمز ، بادمجان ، کاسنی ، رازیانه ، سرخس ، سیر ، انواع فلفل ، پیازچه ، شاه بلوط ، کاهو،هویج زرد

  بی اثر : مجاز به مقدار بیشتر

   هویج  ، مار چوبه ، ساقة بامبو ، فلفل قرمز ، بادمجان ، کاسنی ، رازیانه ، سرخس ، گوجه فرنگی ، شاه بلوط

  بی اثر : مجاز به مقدار کم

  کلم پیچ

  مضر

  سیب زمینی ، گل کلم ، تره ، قارچ‌ گرد ‌سفید ، برگ خردل ، زیتون سیاه ، ، انواع ترشی ، ذرت ، خیارشور

   

  میوه‌ ها و آب میوه ها سودمند ، مجاز و مضر برای دارندگان گروه خون O

  بسیار سودمند

   زغال اخته ، گیلاس ، آناناس ، آلو برقانی ، آلو سیاه

  سودمند

   انجیر(تازه/خشک شده) ، گواوا ، انبه ، آناناس ،گریپ فروت ، توت سفید ، شلیل ، پاپایا ، هلو ، گلابی، خرمالو ، ، انار

  بی اثر : مجاز به مقدار بیشتر

   تمشک ،

  بی اثر : مجاز به مقدار کم

   زردآلو ، انواع انگور ، به ، کشمش ، میوه ستاره ای ، توت فرنگی

  مضر

   گلابی آسیایی ، آووکادو ، شاه توت ، دستنبو ، نارگیل ، طالبی ، کیوی ، پرتقال ، نارنگی ، موز،خربزه ،هندوانه

   

  ادویه‌جات سودمند ، مجاز و مضر برای دارندگان گروه خون O

  بسیار سودمند

   سیر ، جعفری ، زرد چوبه،خرفه شنبلیله

  سودمند

   خرنوب ، زنجبیل ، تربچه

   مجاز به مقدار بیشتر

   آگار ، فلفل شیرین ، ریحان ، برگ بو ، هل ، فلفل قرمز تند ، پیازچه ، گشنیز ، دارچین ، میخک ، شوید ، ژلاتین ، مایونز ، نعناع ، زعفران ، نمک دریایی ، مرزه ، وانیل ، سرکه سیب ، ترخون ، شیرة بادام ، برگاموت ، هل ، پیازچه ، زیره ، لسیتین ، ریشه شیرین بیان ، مرزنجوش ، خردل خشک ، پونه کوهی ، فلفل قرمز شیرین ، رزماری ، مریم گلی ، استویا ، تمبر هندی ، آویشن ، وانیل ، سرکه سیب ، مخمر  ،  پیاز کوهی

  بی اثر : مجاز به مقدار کم

   پکتین سیب ، مالت جو ، شکلات ، کچاپ ، ملاس نیشکر ، شیره نیشکر ، سس سویا ، شکر سفید ، شکرقهوه ای

  مضر

   آرد ذرت ، شیره ذرت ، دکستروز ، فروکتوز ، انواع صمغ ، سرو کوهی ، آسپارتام ، نشاسته ذرت ، شیره ذرت ، گل جوز ، جوز ، انواع سرکه بجز سرکه سیب

   

  چای‌ های گیاهی سودمند ، مجاز و مضر برای دارندگان گروه خون O

  بسیار سودمند  قاصدک ، جینسینگ
  سودمند  شنبلیبله ، زنجبیل ، زیرفون ، توت سفید ، نعناع فلفلی ، سنبل الطیب ، نارون
  بی اثر : مجاز به مقدار بیشتر  بابونه ، زالزالک (خنچه) ، به لیمو ، شیرین بیان ، تمشک ، گل شاه پسند ، بلوط سفید ، بومادران
  بی اثر : مضر برای استفاده مکرر  ندارد
  مضر

  برگ‌ توت ‌فرنگی ، بابا آدم

   

  سایر نوشیدنی های سودمند ، مجاز و مضر برای دارندگان گروه خون O

  بسیار سودمند

   بادرنجبویه،برگ گردو،گزنه،زول

  سودمند

   آویشن،

  بی اثر : مجاز به مقدار بیشتر

   ندارد

  بی اثر : مجاز به مقدار کم

   ندارد

  مضر

   قهوه ، انواع کولا ، چای سیاه،چای فرآوری سبز

  برای دیدن باقی گروه های خونی به سایت زیر مراجعه نمایید.

  WWW.ESKANDARYORGANIC.COM

  برای درمان قطعی دیابت وقطع انسولین وقرص ها برای همیشه باید درکنار مصرف عرق بوقناق اصل اسکندری رعایت رژیم های غذایی گروه ارگانیک اسکندری را هم انجام دهید .مشاوران مادرکنار شما هستند تا درمان کامل دیابت به لطف خداوند.

  عرق بوقناق ،بوقناق درمان دیابت نوع1 وهیچ عوارضی ندارد.

  ................................................................................................................................................................


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : روغن ,زیتون ,سودمند ,مجاز ,گروه ,ماهی ,روغن زیتون ,برای دارندگان ,مقدار بیشتر ,دارندگان گروه ,بسیار سودمند ,رژیم غذایی مناسب ,روغن زیتون همچنین , ,
  عرق بوقناق اصل،عرق بوقناق دربیماری های دیگر،خاصیت عرق بوقناق،روش مصرف عرق بوقناق اصل،بوقناق،عرق بوقن

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز چهار شنبه 29 شهريور 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر